Myšlenka Psaní Hravě vznikla v létě 2015 u rybníka v Jedovnicích, kde o nápadu zábavné aplikace na výuku všemi deseti přesvědčil Jirka Lindu na romantické procházce. Za půl roku se k nám přidal Lukáš a my ho vzali do party a začali jsme Psaní Hravě rozvíjet společně.

Od té doby se stalo neskutečně moc věcí.

Špatně navržená aplikace, netestovaná na uživatelích, se po půl roce práce zahodila, aby se to celé udělalo pořádně. Důležitý okamžik pro nás nastal, když jsme se dostali do akcelerátoru od Impact HUBu 100 Day Challenge, kde jsme se poprvé setkali s designovým procesem a zároveň s mentory a konzultanty, tehdy jsme se rozhodli, že do toho půjdeme se vším všudy. Od té doby se snažíme vše testovat a dělat hlavně pro vás, naše uživatele. Zpětná vazba je vždycky vítána :)

V prosinci 2015 jsme v Thajsku při 35° spustili placenou verzi Psaní Hravě. A od té doby neustále na aplikaci i nadále pracujeme, doděláváme nové vychytávky jako je např. Moře příležitostí nebo Nastavitelné kolo. Spolupracujeme také s řadkou škol a firem.

Pracujeme na dálku, online. Můžeme cestovat po světě a přitom neustále rozvíjet Psaní Hravě.

Většina z týmu je během roku v Praze či Brně. Alespoň 2x do roka se potkáváme na chalupě, někde v přírodě. Osobní setkání je totiž všemi těmi moderními technologiemi stále nenahraditelné.


Chcete být součástí našeho týmu? Podívejte se, koho právě hledáme:

Omrknout pracovní nabídky

A kdo je součástí týmu?

Jirka

CEO projektu, zakladatel a vizionář

421 úhozů/min.

Bývalý PHPkař, bez kterého by nikdy Psaní Hravě nevzniklo. Doteď rozumí celé naší aplikaci nejvíc ze všech, zejména po technické stránce. Volný čas rád naplňuje práci s lidmi. Aktivně se věnuje NLP, neurolingvistickému programování, společně s Lukášem, pod značkou NLPNaplno.cz.

Lukáš

Obchod

263 úhozů/min.

Lukáše jsme měli možnost vidět ve více rolích. Ze začátku působil na Psaní Hravě jako grafik, později, UX designér a nyní obchodník. Luky ušel za dobu našeho fungování dlouhou cestu. Komunikace s lidmi, to je jeho nota, a to nejen díky NLPNaplno.cz.

Linda

Koordinátorka Ttype.com, marketing

399 úhozů/min.

Když se Lindy zeptáte, co na projektu dělá, většinou všem odpovídá: “Vše, kromě vývoje”. A ona to kdysi taky byla pravda. I Linda si díky “péháčku” mohla a stále může zkoušet více různých profesí a hledat tak, co ji naplňuje nejvíc. Naplno se pustila do rozvoje anglického bráchy Psaní Hravě, TType.com, což je pro ni celoživotní výzva. Mimo Psaní Hravě cestuje a dělá osvětu o digitálním nomádství a vede kurzy grafiky.

Verča

Marketing

222 úhozů/min.

Verču jsme potkali v Thajsku, když byla hladová učit se čemukoliv z digitálního marketingu. A my jsme jí s radostí dali šanci. Chuť učit se ji neopustila dodnes a nás překvapuje téměř každý den svojí znalostí o všech dostupných online nástrojích a projektech, které můžou Psaní Hravě posunout dál. Verča cestuje se svým klukem po světě a přitom dělá “house sitting”. O všechno se dělí na svém blogu JakNaHousesitting.Cz.

Luboš

Frontend

239 úhozů/min.

Tohoto báječného “frontenďáka” nám Bohové seslali až ze Slovenska. Stará se na webu o vše, co vidíte. Od tlačítka až po úvodní obrázek na hlavní stránce.

Jakub

PHP

379 úhozů/min.

Nejmladší člen našeho týmu, který vládne PHP a má tak na starosti to, jak se naše aplikace chová. Předpovídáme mu velkou budoucnost. V takhle mladém věku a takhle válet v programování? To umí málokdo! Takže klobouk dolů před Kubou.

Radka

Zákaznická podpora, analytika

239 úhozů/min.

Radka je náš poklad, pomáhá nám na Psaní Hravě se vším, co je třeba, takový Ferda Mravenec. Odpovídá na vaše dotazy a nově fušuje do datové analytiky. Ve volném čase ráda cestuje a podílí se na organizaci kurzů Pythonu pro PyLadies. A holky to v IT fakt umí, tomu věřte! Pomalu se taky stává hledačkou pokladů v našich datech.

Katarína

Grafika, UX

198 úhozů/min.

Katarína se stará o grafiku a nově se učí všemu z oblasti UX. Je šikovná i mimo online dovednosti a živí se tvorbou šperků. Její výtvory jsou úžasné, takže pokud sháníte nějaký dárek, mrkněte do jejího obchodu Deux Soray.

Standa

UX

187 úhozů/min.

Jak se vám naše aplikace používá? Tato otázka a mnohé další jsou ty, které zajímají našeho výzkumníka Standu. Standa se zabývá UX a čas od času mezi jeho oblíbeným “matéčkem“ (rozumějte maté čajem) a školou nám tak pomáhá dělat aplikaci Psaní Hravě srozumitelnější a přátelštější pro vás všechny.

Pája

Blog

200 úhozů/min.

Pája kouzlí se slovy na našem blogu. Psaní jí přirostlo k srdci už na základní škole a od té doby se mu aktivně věnuje. Má za sebou praxi na pozici redaktorky v Českém rozhlase, kde se zamilovala do projektů Láska ve městě a Ježíškova vnoučata. Ve volném čase ráda fotí, čte, tvoří, zajímá se o interiérový design a objevuje nová místa.


Kolik času u počítače můžete ušetřit?

Otestujte si svou rychlost