O nás

Myšlenka Psaní Hravě vznikla v létě 2015 u rybníka v Jedovnicích, kde o nápadu zábavné aplikace na výuku všemi deseti přesvědčil Jirka Lindu na romantické procházce. Za půl roku se k nám přidal Lukáš a my ho vzali do party a začali jsme Psaní Hravě rozvíjet společně.

Od té doby se stalo neskutečně moc věcí.

Špatně navržená aplikace, netestovaná na uživatelích, se po půl roce práce zahodila, aby se to celé udělalo pořádně. Důležitý okamžik pro nás nastal, když jsme se dostali do akcelerátoru od Impact HUBu 100 Day Challenge, kde jsme se poprvé setkali s designovým procesem a zároveň s mentory a konzultanty, tehdy jsme se rozhodli, že do toho půjdeme se vším všudy. Od té doby se snažíme vše testovat a dělat hlavně pro vás, naše uživatele. Zpětná vazba je vždycky vítána :)

V prosinci 2015 jsme v Thajsku při 35° spustili placenou verzi Psaní Hravě. A od té doby neustále na aplikaci i nadále pracujeme, doděláváme nové vychytávky jako je např. Moře příležitostí nebo Nastavitelné kolo. Spolupracujeme také s řadkou škol a firem.

Pracujeme na dálku, online. Můžeme cestovat po světě a přitom neustále rozvíjet Psaní Hravě.

Většina z týmu je během roku v Praze či Brně. Alespoň 2x do roka se potkáváme na chalupě, někde v přírodě. Osobní setkání je totiž všemi těmi moderními technologiemi stále nenahraditelné.


A kdo je součástí týmu?

Jirka

CEO projektu, zakladatel a vizionář

421 úhozů/min.

Bývalý PHPkař, bez kterého by nikdy Psaní Hravě nevzniklo. Doteď rozumí celé naší aplikaci nejvíc ze všech, zejména po technické stránce. Věnuje se práci s lidmi, je certifikovaným koučem a trenérem NLP.

Lukáš

Obchod

263 úhozů/min.

Lukáše jsme měli možnost vidět ve více rolích. Ze začátku působil na Psaní Hravě jako grafik, později, UX designér a nyní obchodník. Luky ušel za dobu našeho fungování dlouhou cestu. Komunikace s lidmi, to je jeho nota, a to nejen díky NLPNaplno.cz.

Linda

Koordinátorka Ttype.com, marketing

399 úhozů/min.

Když se Lindy zeptáte, co na projektu dělá, většinou všem odpovídá: "Vše, kromě vývoje”. A ona to kdysi taky byla pravda. I Linda si díky "péháčku” mohla a stále může zkoušet více různých profesí a hledat tak, co ji naplňuje nejvíc. Naplno se pustila do rozvoje anglického bráchy Psaní Hravě, TType.com, což je pro ni celoživotní výzva. Mimo Psaní Hravě cestuje a dělá osvětu o digitálním nomádství a vede kurzy grafiky.

Pája

Blog

200 úhozů/min.

Pája kouzlí se slovy na našem blogu. Psaní jí přirostlo k srdci už na základní škole a od té doby se mu aktivně věnuje. Má za sebou praxi na pozici redaktorky v Českém rozhlase, kde se zamilovala do projektů Láska ve městě a Ježíškova vnoučata. Ve volném čase ráda fotí, čte, tvoří, zajímá se o interiérový design a objevuje nová místa.


Chcete se přidat? Podívejte se, koho právě hledáme:

Omrknout pracovní nabídky