Hledáme PHP vývojáře, parťáka

Nejste vývojáři? Možná budete vědět o někom, koho by to mohlo zajímat. Pak budeme vděční, když mu pošlete odkaz na tuto stránku.

Jsem Jirka, spoluzakladatel Psaní Hravě. Stojím za většinou vývoje. Doteď mě to dost baví, je ale potřeba, abych se věnoval jiným věcem, a tak k sobě chci parťáka, který drtivou většinu mé práce převezme.

Hledám někoho, koho bude vývoj Psaní Hravě taky bavit, a kdo se chce zlepšovat.

Nejdřív stručně, o co jde

  • potřebujeme PHP vývojáře, který se nebojí frontendu
  • většina práce je na backendu (PHP, Nette Framework), částečně je přitom potřeba upravovat i frontend (CSS, LESS, Bootstrap)
  • Nette Framework, LESS i Bootstrap se případně rychle doučíte; ale PHP a CSS je základ
  • práce je z domova a flexibilní, cca 20–30 hodin měsíčně (ke studiu ideál)

V čem je vývoj Psaní Hravě supr?

Aneb proč to baví mě a vás by mohlo taky.

Zpětná vazba Radky Ceplákové, která s námi na vývoji Psaní Hravě nějakou dobu spolupracovala:

"Nikdy predtým som na startupe nespolupracovala a príjemne ma prekvapila zohranosť ľudí v tíme. Práca pre Psaní Hravě je dynamická, zaujímavá a akýkoľvek problém je možné prekonzultovať a vyriešiť. Tím je obrovskou motiváciou a práca zábavou. Z malého nápadu vyrástol fungujúci projekt. A Psaní Hravě nielenže funguje. Ono funguje kvalitne a to sa dnes cení."

Zaujalo vás to?

Napište mi teď rovnou na jirka@psanihrave.cz s předmětem "Vývoj PH". Napište mi stručně, co umíte a čemu se aktuálně věnujete. Přidejte klidně libovolné otázky, rád odpovím. Životopis není potřeba.