O nás

Zlepšíme vám život tím, že vás naučíme psát všemi deseti.

Ušetříme vám čas, zdraví a peníze. Jednoduše. Zábavně. Online.

Náš tým

Jirka Martišek
Zakladatel
Režisér a autor námětu, bez jehož vedení a technických dovedností by Psaní Hravě nevzniklo. Kromě PHáčka miluje práci s lidmi a je certifikovaným koučem a trenérem NLP.
Lukáš Zídka
Spoluzakladatel
Snílek, bez jehož vize by Psaní Hravě nebylo… tak hravé! Má na svědomí celkovou komunikaci PHáčka a to vizuální, textovou a obchodní. Vzhled stránek, kurzu a třeba i vtípky po hře vám přinesl on.
Štěpán Suchánek
Technický kouzelník
To, že kurz funguje jako dobře namazaný stroj, je právě jeho zásluhou. Kromě toho přivádí Štěpán na svět nové funkce a fíčury, které dělají Psaní Hravě neustále efektivnější.
Pája Olšáková
Stratégová vévodkyně
Směr, kterým plujeme ve vlnách nejen marketingu, nám pomáhá udávat tato neskutečně aktivní žena. S jejími zkušenostmi ze vzdělávání a podnikatelských projektů překonáváme hladce jakékoliv peřeje.
Anička Horáková
Marketingová specialistka
Zjistit. Připravit. Nastavit. Provést. Aniččin dar tkví v tom, že se k vám dostanou ty správné informace ve správný čas. A to není samozřejmost.
Pavlína Vetešníková
Kočovná obchodnice
Bez osobního kontaktu by to nešlo. A to je doména naší Poli, která je věčně na cestách za navazováním nových partnerství a kontaktů nezbytných pro celý tým.
Markétá Nedavašková
Slunce komunikace
S lehkostí, která jí je vlastní, vyřizuje Markét dotazy, žádosti, prosby, které nám od vás přichází. A přitom všem se neustále usmívá.

Chcete se k nám přidat?

Koho hledáme

Náš příběh a náš přístup

Naučit se psát všemi deseti není nic složitého. A může to být i zábava. S tím jsme v roce 2013 začali psát (všemi deseti) příběh Psaní Hravě.
Jak o tom přemýšlíme? Co je pro nás důležité? A čím jsme si prošli?
Přečtěte si více